نصب تمثال مبارک ۲۴ شهید شهر مزرعه کتول در بلوار کشاورز


به گزارش روابط عمومی شهرداری مزرعه کتول : به پاس بزرگداشت حماسه سازی، شجاعت و کرامت انسانی شهدا و همچنین ایمان و عشق آنان به تداوم انقلاب اسلامی ، بلوار کشاورز به  تمثال مبارک امام راحل(ره) ،  مقام معظم رهبری ، شهید حاج قاسم سلیمانی و ۲۴ شهید سرافراز #شهر_مزرعه_کتول مزین شد.

این اقدام توسط شهرداری مزرعه کتول در هفته بزرگداشت شهدا انجام شد.

نصب تمثال مبارک ۲۴ شهید شهر مزرعه کتول در بلوار کشاورز

 

خجسته باد میلاد مولود نجات


عصر انتظار، ولادتت را به جشن گرفته است، ای گل نرگس
چشمان منتظر ما، خیس از اشک شوق میلاد توست، مهدی زهرا

 

خجسته باد میلاد مولود نجات

 

کاشت نهال در پانزدهمین روز اسفند ماه


پیامبر اکرم (ص) :
     هرکس نهال درختی بکارد، خداوندسبحان در بهشت برین برایش درختی بکارد.

مهندس شموشکی با همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر مزرعه کتول و مسئولین شهرستانی ، به مناسبت روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی با حضور در کتابخانه الغدیر #شهر_مزرعه_کتول نهال کاشتند.

کاشت نهال در پانزدهمین روز اسفند ماه

 

جشن بزرگ یار میروان (مهربان) در شهر مزرعه کتول برگزار گردید


جشن یار میروان ، با حضور پرشور مردم شهر مزرعه کتول و با حضور قومیت های مختلف شهرستان ، بمناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی استان گلستان ، شورا و شهرداری شهر مزرعه کتول برگزار می گردد.

 این مراسم که همراه با نوروز خوانی ، نمایشگاه صنایع دستی ، غذاهای سنتی ، نمایشگاه کتاب ، چوب بازی ، مولود خوانی ، مسابقات و برنامه های متنوع دیگر ، برای اولین بار و با استقبال بی نظیر مردم و غرفه داران برگزار گردید ، انگیزه  مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر را برای برگزاری مراسمات و جشن های متنوع دیگر در #شهر_مزرعه_کتول  چند برابر نمود.

لذا از تمام عزیزانی که در این مراسم ما را همراهی نمودند کمال تشکر و قدر دانی را داریم

جشن بزرگ یار میروان (مهربان) در شهر مزرعه کتول برگزار گردید

 

نگاشت کتاب شهدای شهر مزرعه کتول


نگاشت اولین کتاب با موضوع شهدا

این کتاب اولین کتابی است که با موضوع 24 شهید شهر مزرعه کتول با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر مزرعه کتول در حال کتابت می باشد.

این اثر به نویسندگی آقای علی اکبر مزرعی که از نویسندگان بنام شهرستان و استان می باشد در حال کتابت می باشد که در مراحل پایانی می باشد. در همین راستا جلسه بررسی و تحلیل این کتاب در شهرداری مزرعه کتول با حضور امام جمعه محترم ، ریاست محترم فرهنگ و ارشاد شهرستان و صاحب نظران این حوزه برگزار گردید.

نگاشت کتاب شهدای شهر مزرعه کتول

 

دو حاثه در یک روز


????به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مزرعه کتول با اعلام ۲ حادثه به فاصله کمتر از ۱۰ دقیقه به سامانه 125 بلافاصله یک تیم از آتش نشانان ایستگاه آتش نشانی شهرداری به محل اعزام شدند.

????برپایه گزارش فوق در حاثه اول ، یک دستگاه ماشین پژو پارس دچار حریق شد که با رسیدن نجاتگران آتش نشانی به محل حادثه ، بلافاصله  ضمن حراست ایمنی محل ، آتش سوزی مهار شد.

????در حاثه دوم نیز یک دستگاه پژوپارس ، حد فاصل روستای اسلام آباد و ابتدای بلوار کشاورز ،  بعلت سرعت زیاد و عدم حفظ تعادل دچار واژگونی شد که ماموران آتش نشانی ضمن تثبیت کردن خودرو اقدام به عملیات احتیاط حریق و ایمن سازی محل حادثه کردند.

????خوشبختانه این دو حاثه تلفات جانی در پی نداشت.

دو حاثه در یک روز

 

ارتباط با رئیس شورا

اوقات شرعی

ارتباط با شهردار

دریافت پیام شهروند

پیوندها

حدیث روز

آمارگیر وبلاگ