طرح جمع‌آوری و ساماندهی سگهای بلاصاحب در شهر مزرعه کتول اجرایی شد


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مزرعه کتول: از ابتدای اجرای این طرح تعداد ۱۰ قلاده سگ بلاصاحب از سطح #شهر_مزرعه_کتول جمع آوری و‍ با همکاری و همراهی حامیان حیوانات به پناهگاه های مجاز منتقل شدند

شایان ذکر است، شهروندان محترم  در صورت مشاهده سگهای بلاصاحب می توانید به واحد خدمات شهری شهرداری تماس حاصل فرمایید

طرح جمع‌آوری و ساماندهی سگهای بلاصاحب در شهر مزرعه کتول اجرایی شد

 

جان باختن سه برادر در اثر گاز گرفتگی چاه آب


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مزرعه کتول : صبح امروز گاز گرفتگی حین جابجایی پمپ آب کشاورزی جان ۳ برادر را گرفت

جان باختن سه برادر در اثر گاز گرفتگی چاه آب

نصب نیمکت فلزی در سطح شهر مزرعه کتول


????در جهت رفاه حال شهروندان و استفاده مردم عزیز خصوصا سالمندان و بانوان گرامی ، تعدادی نیمکت فلزی در پیاده رو خیابان اصلی شهر مزرعه کتول ، نصب گردید.

????در همین راستا تعداد دیگری نیز خریداری شده که در روزهای آتی در برخی معابر باقیمانده شهری جانمایی و نصب می گردد.

در این نیمکت ها علاوه بر کیفیت و مقاوم بودن ، زیبایی و راحتی نیز در نظر گرفته شده تا از این طریق بر زیبایی ظاهری شهر نیز افزوده شود.

خدمت ادامه دارد...

نصب نیمکت فلزی در سطح شهر مزرعه کتول

 

‍ زنده گیری مار سمی توسط آتش نشانی مزرعه کتول


طی تماس تلفنی شهروندان با واحد خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری مزرعه کتول و اعلام رویت مار سمی در منزل مسکونی واقع در دانش 15، پرسنل ایستگاه آتش نشانی به موقعیت اعزام و موفق به زنده گیری مار سمی شدند.

با توجه به اینکه در فصل گرما طبیعت گردی افراد و خانواده‌ها نیز افزایش یافته ، توصیه می شود شهروندان هنگام بازگشت از طبیعت ، خودرو و اثاثیه همراه خود را به دقت مورد بازرسی قرار دهند.  
متاسفانه جانور خزنده و سمی همچون مار برای فرار از گرما، وارد قسمت موتور خودروی پارک شده در دامان طبیعت شده و از این طریق به شهر و همچنین منازل شهروندان راه پیدا می‌کند.

‍ زنده گیری مار سمی توسط آتش نشانی مزرعه کتول

 

نصب تمثال مبارک ۲۴ شهید شهر مزرعه کتول در بلوار کشاورز


به گزارش روابط عمومی شهرداری مزرعه کتول : به پاس بزرگداشت حماسه سازی، شجاعت و کرامت انسانی شهدا و همچنین ایمان و عشق آنان به تداوم انقلاب اسلامی ، بلوار کشاورز به  تمثال مبارک امام راحل(ره) ،  مقام معظم رهبری ، شهید حاج قاسم سلیمانی و ۲۴ شهید سرافراز #شهر_مزرعه_کتول مزین شد.

این اقدام توسط شهرداری مزرعه کتول در هفته بزرگداشت شهدا انجام شد.

نصب تمثال مبارک ۲۴ شهید شهر مزرعه کتول در بلوار کشاورز

 

دو حاثه در یک روز


????به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مزرعه کتول با اعلام ۲ حادثه به فاصله کمتر از ۱۰ دقیقه به سامانه 125 بلافاصله یک تیم از آتش نشانان ایستگاه آتش نشانی شهرداری به محل اعزام شدند.

????برپایه گزارش فوق در حاثه اول ، یک دستگاه ماشین پژو پارس دچار حریق شد که با رسیدن نجاتگران آتش نشانی به محل حادثه ، بلافاصله  ضمن حراست ایمنی محل ، آتش سوزی مهار شد.

????در حاثه دوم نیز یک دستگاه پژوپارس ، حد فاصل روستای اسلام آباد و ابتدای بلوار کشاورز ،  بعلت سرعت زیاد و عدم حفظ تعادل دچار واژگونی شد که ماموران آتش نشانی ضمن تثبیت کردن خودرو اقدام به عملیات احتیاط حریق و ایمن سازی محل حادثه کردند.

????خوشبختانه این دو حاثه تلفات جانی در پی نداشت.

دو حاثه در یک روز

 

ارتباط با رئیس شورا

اوقات شرعی

ارتباط با شهردار

دریافت پیام شهروند

پیوندها

حدیث روز

آمارگیر وبلاگ