جلسه ستاد جمع آوری متکدیان


به گزارش روابط عمومی شهرداری مزرعه کتول جلسه ستاد جمع آوری متکدیان شهرستان به ریاست دکتر زنگانه معاون فرماندار علی آباد کتول و با حضور سایر اعضا ء در محل شهرداری مزرعه کتول برگزارشد.

معاون فرماندارگفت: تکدی گری پدیده نامطلوب جامعه و زمینه ساز انواع بزهکاری هاست.

زنگانه در این جلسه با اشاره به نامطلوب بودن پدیده تکدی گری در جامعه عنوان داشت : این پدیده زمینه ساز انواع بزهکاریها بوده و باید با فرهنگ سازی و لزوم آشنایی مردم با اثرات نامطلوب تکدی گری ،زمینه را جهت جلوگیری از حضور متکدیان در سطح شهرستان را فراهم سازیم.

معاون فرماندار تعامل و همكاري دستگاه‌هاي ذيربط را مهم دانست و افزود:در راستاي نظم‌بخشي و انضباط شهري كليه دستگاه‌هاي مرتبط با انجام وظايف خود نسبت به شناسایی و جمع آوری متکدیان و انتقال به مراکز مرتبط ، از حضور اين افراد در سطح شهرها جلوگیری کنند.

شورای شهر مزرعه کتول بیان داشت: مقابله با این پدیده نیاز به عزم سازمانی دارد و بهتر است ابتدا در خصوص راهکارهای مورد نظر بحث و تبادل نظر گردد.

همچنین در این جلسه مقرر گردید کمیته شناسایی متکدیان و ولگردان خیابانی متشکل از شهرداران ، کمیته امداد ،بهزیستی و نیروی انتظامی نسبت به جمع آوری متکدیان در سطح شهر اقدام کنند.

جلسه ستاد جمع آوری متکدیان

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 1179

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید

ارتباط با رئیس شورا

معرفی اعضاء شورا

اوقات شرعی

ارتباط با شهردار

دریافت پیام شهروند

پیوندها

حدیث روز

آمارگیر وبلاگ