جلسه ستاد جمع آوری متکدیان


به گزارش روابط عمومی شهرداری مزرعه کتول جلسه ستاد جمع آوری متکدیان شهرستان به ریاست دکتر زنگانه معاون فرماندار علی آباد کتول و با حضور سایر اعضا ء در محل شهرداری مزرعه کتول برگزارشد.

معاون فرماندارگفت: تکدی گری پدیده نامطلوب جامعه و زمینه ساز انواع بزهکاری هاست.

زنگانه در این جلسه با اشاره به نامطلوب بودن پدیده تکدی گری در جامعه عنوان داشت : این پدیده زمینه ساز انواع بزهکاریها بوده و باید با فرهنگ سازی و لزوم آشنایی مردم با اثرات نامطلوب تکدی گری ،زمینه را جهت جلوگیری از حضور متکدیان در سطح شهرستان را فراهم سازیم.

معاون فرماندار تعامل و همكاري دستگاه‌هاي ذيربط را مهم دانست و افزود:در راستاي نظم‌بخشي و انضباط شهري كليه دستگاه‌هاي مرتبط با انجام وظايف خود نسبت به شناسایی و جمع آوری متکدیان و انتقال به مراکز مرتبط ، از حضور اين افراد در سطح شهرها جلوگیری کنند.

شورای شهر مزرعه کتول بیان داشت: مقابله با این پدیده نیاز به عزم سازمانی دارد و بهتر است ابتدا در خصوص راهکارهای مورد نظر بحث و تبادل نظر گردد.

همچنین در این جلسه مقرر گردید کمیته شناسایی متکدیان و ولگردان خیابانی متشکل از شهرداران ، کمیته امداد ،بهزیستی و نیروی انتظامی نسبت به جمع آوری متکدیان در سطح شهر اقدام کنند.

جلسه ستاد جمع آوری متکدیان

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 1107

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید

ارتباط با رئیس شورا

معرفی اعضاء شورا

اوقات شرعی

آمارگیر وبلاگ