حضور استاندار در شهر مزرعه کتول


به گزارش روابط عمومی شهرداری مزرعه کتول در شب تاسوعای حسینی دکتر صادقلو با حضور در حسینیه صابری شهر مزرعه کتول به همراه دیگر مردم شهر به عزاداری پرداختند همچنین ایشان بیان داشتند دشمن پژوهی یکی از دستاورد های عاشور است.

ایشان افزودند بسیاری از تفکرات در قبال عاشورا موضع دشمنی گرفتند و سر ستیز با عاشورا را در پیش گرفته اند. ایشان فرمودند امام حسین بدنبال این بودند که از ادثه مکتب بسازند و این مکتب هم همیشگی باشد استاندار تاکید کرد فلسفه اسلام مکتب سازی برای همه دوران است که شاهدیم با گذشت قرن ها همچنان زنده است.

استاندار یادآور شد در شناخت معارف عاشورا و عاشورا پژوهی، دشمن پژوهی یک ضرورت است.ایشان اضافه کردند مسئولیت ما در قبال عاشورا فقط در محرم نیست بلکه در همه زمان ها مسئولیت ما خطیر است و مطالبی هم که در این مسیر می گوییم خظیر و حساس می باشد.

استاندار در در ادامه سخنان خود بیان داشتند در قضیه عاشورا باید برای کسانی گریه کرد که حادثه عاشورا را ایجاد کردند وی تاکید کرد متاسفانه در حادثه عاشورا و معرفی آن، چهره عاشورا را مخدوش می کنند که کم لطفی در حق اباعبدالله(ع) است.

دکتر صادقلوگفت: نسل جدید باید به تحریفات عاشورا و کربلا حساسیت نشان دهد و تحقیق کند چرا که پیجیدگی شناخت و معرفت عاشورا از سوی دشمن بسیار جدی است و هدف استکبار با روش های مختلف گرفتن مکتب کربلاست.

وی با اشاره به تحقیقات علمی درکشورهای غربی درخصوص عاشورا ، خاطر نشان کرد : باید مراقب این حرکات دشمنان باشیم و همین جاست که دشمن پژوهی نیاز عاشوراییان است.

حضور استاندار در شهر مزرعه کتول

 

حضور استاندار در شهر مزرعه کتول

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 805

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید

ارتباط با رئیس شورا

معرفی اعضاء شورا

اوقات شرعی

ارتباط با شهردار

دریافت پیام شهروند

پیوندها

حدیث روز

آمارگیر وبلاگ