اصلاح کاهنده های سرعت


ایمن سازی معبر اصلی و جلوگیری از سرعت زیاد خودروها در دستور کار قرار گرفت.

اصلاح کاهنده های سرعت

 

16 هزار متر مربع آسفالت در شهر مزرعه کتول


شهردار مزرعه کتول بیان کرد :

در راستای نهضت آسفالت شهرداری مزرعه کتول طی ۲۴ ماه گذشته در یک حجم گسترده توانسته است ۱۶ هزار متر مربع از معابر شهری را با هدف جلب رضایت شهروندان با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال ، زیر سازی و آسفالت نماید.

16 هزار متر مربع آسفالت در شهر مزرعه کتول

 

اجرای ۶۰۰ متر کانال دفع آبهای سطحی


با هدف انجام طرح های عملیاتی دفع و هدایت آبهای سطحی در زمان بارندگی ، کنترل سیلاب و ارتقا سطح کیفی و ایمنی معابر این محدوده ها ، شهرداری مزرعه کتول طی ۲۴ ماه گذشته در یک حجم گسترده توانسته است ۶۰۰ متر  کانال ( ۱*۱ مسلح و ۴۰*۵۰ ) با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال اجرا نماید

 اجرای ۶۰۰ متر کانال دفع آبهای سطحی

 

نهضت آسفالت ۱۴۰۲ آغاز شد


مهندس شموشکی شهردار  مزرعه کتول ، از آغاز مرحله جدید عملیات آسفالت معابر شهری در #شهر_مزرعه_کتول  با آسفالت معابر  فرهنگ ۱-۲-۱۵-۱۶-۱۸ و دانش ۱۵-۲۰ و فرعی های موجود در دانش ۱۴ (خیابان منبع آب ) خبر داد.

 نهضت آسفالت ۱۴۰۲ آغاز شد

 

احداث کانال هدایت آب های سطحی


 در راستای هدایت آبهای سطحی و رفع مشکلات بهداشتی، پروژه احداث کانال ۱*۱ مسلح  در مسیر مواصلاتی خیابان فرهنگ ۲۰ و ۲۲ ،  به متراژ ۵۰ متر درحال اجرا می باشد.


احداث کانال هدایت آب های سطحی

 

استفاده بهینه از معبر خیابان دانش۲ (محله عباس آباد)


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مزرعه کتول ، شهرداری در اقدام جدید نسبت به نصب پل های ثابت بر روی جداول منتهی به حسینیه صاحب الزمان (ع) و فاطمیه در خیابان دانش ۲ اقدام نمود
مهندس شموشکی در همین خصوص بیان نمود:  در راستای رفاه حال شهروندان گرانقدر و استفاده بهینه از معبر ، تسهيل در عبور و مرور و تردد وسایل نقلیه در مراسمات ملی و مذهبی ، این شهرداری اقدام به نصب پل های ثابت بر روی جداول نموده است.

وی افزود این پل ها علاوه بر تاییدیه فنی هزینه بالایی نیز در برداشته است ،  ولی نسبت به پل های بتنی و سرپوشیده ، راحت تر ، بدون سرو صدا بوده ، مقاومت و دوام بیشتر ی دارد و همچنین نظافت جداول نیز راحت تر می باشد.

 

استفاده بهینه از معبر خیابان دانش۲ (محله عباس آباد)

ارتباط با رئیس شورا

اوقات شرعی

ارتباط با شهردار

دریافت پیام شهروند

پیوندها

حدیث روز

آمارگیر وبلاگ