استفاده بهینه از معبر خیابان دانش۲ (محله عباس آباد)


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مزرعه کتول ، شهرداری در اقدام جدید نسبت به نصب پل های ثابت بر روی جداول منتهی به حسینیه صاحب الزمان (ع) و فاطمیه در خیابان دانش ۲ اقدام نمود
مهندس شموشکی در همین خصوص بیان نمود:  در راستای رفاه حال شهروندان گرانقدر و استفاده بهینه از معبر ، تسهيل در عبور و مرور و تردد وسایل نقلیه در مراسمات ملی و مذهبی ، این شهرداری اقدام به نصب پل های ثابت بر روی جداول نموده است.

وی افزود این پل ها علاوه بر تاییدیه فنی هزینه بالایی نیز در برداشته است ،  ولی نسبت به پل های بتنی و سرپوشیده ، راحت تر ، بدون سرو صدا بوده ، مقاومت و دوام بیشتر ی دارد و همچنین نظافت جداول نیز راحت تر می باشد.

 

استفاده بهینه از معبر خیابان دانش۲ (محله عباس آباد)

آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت خیابان اصلی شهر مزرعه کتول


????به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مزرعه کتول ، پس از پیگیری و رایزنی های مستمر با مجموعه مدیران استانی راه و شهرسازی و جلسات مستمر در سطح وزارتخانه با حضور وزیر راه و شهرسازی و نماینده شهرستان که منتج به اخذ دستور وزیر فقید راه و شهرسازی رستم قاسمی ، مبنی بر اجرای روکش آسفالت محور اصلی شهر مزرعه کتول ، عملیات اجرای روکش آسفالت خیابان اصلی شهر آغاز گردید.

????مهندس شموشکی ضمن تقدیر از زحمات دکتر نوروزی نماینده پرتلاش شهرستان و تقدیر از مساعدت رستم قاسمی وزیر فقید راه و شهرسازی و مجموعه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و استان ، خاطرنشان کرد : ترمیم و بهسازی آسفالت محور اصلی شهر مزرعه کتول که محور اصلی مواصلاتی روستاهای منطقه ترکمن صحرا بوده بارها توسط شهرداری لکه گیری شده بود ولی با توجه به حجم بالای تردد در این مسیر ، لازم بود که مجددا روکش گردد و این مهم باتوجه به هزینه بالا به تنهایی از توان شهرداری خارج بود.

آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت خیابان اصلی شهر مزرعه کتول

 

 

تخریب ملک حادثه ساز


با توجه به حادثه ساز بودن ملک دکتر علیرضا میرشاهی ، واقع در خیابان امام خمینی (ره) که از معابر اصلی شهر می باشد ، با پیگیریهای فراوان مهندس شموشکی و اعضای محترم شورای اسلامی #شهر_مزرعه_کتول و توافقات صورت گرفته ، این امر تحقق پذیرفت و توسط شهرداری مزرعه کتول تخریب گردید.

????ضمن تشکر از دکتر علیرضا میرشاهی ، لازم به ذکر است #شهرداری_مزرعه_کتول  ، در راستای تخریب ، ایمن سازی و زیبا سازی منظر شهری آمادگی خود را اعلام  و با همشهریان محترم بصورت توافقی ، همکاری لازم را خواهد داشت.

تخریب ملک حادثه ساز

 

اطلاعیه


به اطلاع شهروندان گرامی میرساند:

کوچه فرهنگ ۲ (حوزه مالک اشتر) و ورودی خیابان  باسکول ، بدلیل عملیات عمرانی به مدت یک هفته مسدود می باشد.

لذا، ضمن عرض پوزش از شما عزیزان خواهشمند است از مسیر جایگزین تردد نمایید.اطلاعیه

آغاز پروژه زیر سازی و آسفالت معابر شهر مزرعه کتول


آغاز پروژه زیر سازی و آسفالت معابر شهر مزرعه کتول به گزارش روابط عمومی شهرداری مزرعه کتول: در راستای ارتقاء کیفی خدمت رسانی به شهروندان در زمینه عمرانی پروژه زیر سازی ...

آغاز پیاده رو سازی جعفر آباد شهر مزرعه کتول


آغاز پیاده رو سازی جعفر آباد شهر مزرعه کتول به گزارش روابط عمومی شهرداری مزرعه کتول: عملیات عمرانی پیاده رو سازی منطقه جعفر آباد شهر مزرعه کتول به متراژ 1000 متر مربع و با صرف هزینه ای بالغ...

ارتباط با رئیس شورا

اوقات شرعی

ارتباط با شهردار

دریافت پیام شهروند

پیوندها

حدیث روز

آمارگیر وبلاگ