اسماعیل غیجی به عنوان شهردار شهر مزرعه کتول انتخاب شد


به گزارش روابط عمومی شهرداری مزرعه کتول: بعد از جلسه مورخه 96/06/08 شورای اسلامی شهر و پیشنهاد شماره 189 مورخ 96/06/09 جناب آقای اسماعیل غیجی به عنوان شهردار شهر مزرعه کتول بعد از طی مراحل اداری منصوب گردید.

در حکم ایشان آمده است بنا به پیشنهاد شماره 189 مورخ 96/06/09 شورای اسلامی شهر مزرعه و در اجرای تبصره 1 ماده 80 اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 38498/203 مورخ 96/05/14 مجلس شورای اسلامی، به موجب این ابلاغ و بنا به اختیارات حاصله از تبصره 3 ماده مذکور به سمت شهردار مزرعه منصوب می گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت کامل موازین شرعی و قانونی و همچنین تعامل و همکاری با سایر دستگاه های اجرایی با بهره گیری از امکانات مادی و معنوی موجود و ایجاد زمینه مشارکت مردمی، توسعه عمران شهری، امور رفاهی و خدماتی مورد انتظار شهروندان اقدام شایسته معمول دارید.

موفقیت جنابعالی در انجام امور محوله از درگاه ایزد منان آرزومندم.

 

اسماعیل غیجی به عنوان شهردار شهر مزرعه کتول انتخاب شد

 

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 88

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید

ارتباط با رئیس شورا

معرفی اعضاء شورا

اوقات شرعی

آمارگیر وبلاگ